Dieta specjalistyczna (wkrótce dostępna)

Dieta bezglutenowa, bez laktozy

Problemy zdrowotne lub problemy z przyswajaniem niektórych składników odżywczych ma coraz więcej ludzi. Dla nich przygotowałam diety specjalistyczne, m.in. dla cukrzyków, chorych na tarczycę (Hashimoto), IBS, nietolerujących glutenu i odkwaszające organizm. Ich celem jest wspomaganie organizmu w walce z chorobami i wyeliminowanie składników powodujących alergie i problemy trawienne.

Dieta specjalistyczna

Każda dieta specjalistyczna jest komponowana indywidualnie.

Przed jej stworzeniem zachęcam moich klientów do zrobienia dokładnych badań lekarskich, pozwalających określić stan ich zdrowia. Ich wyniki są podstawą do skomponowania takich posiłków, które pomogą uporać się z chorobami lub zminimalizują ich wpływ na codzienne życie. Dobrze dobrana dieta specjalistyczna wspiera leczenie farmakologiczne i poprawia codzienny komfort życia.

Jak działa dieta specjalistyczna?

Na efekty diety specjalistycznej nie trzeba długo czekać. Dobre odżywianie i dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych (a także eliminacja szkodliwych produktów i składników żywieniowych) szybko poprawiają wyniki badań. Pozwala to moim klientom ograniczyć przyjmowane leki i po prostu lepiej się poczuć. Dzięki całodziennemu planowi posiłków nie muszą oni sięgać po szkodzące im przekąski i przetworzoną żywność.

Jaka dieta specjalistyczna jest dostępna na DietaKatering.pl?

  • dieta bezglutenowa, w której wyeliminowano uczulający gluten
  • dieta odkwaszająca, pozwalająca zniwelować zakwaszenie organizmu i poprawić samopoczucie
  • dieta dla cukrzyków, utrzymująca stały poziom insuliny we krwi
  • dieta dla osób z chorobami tarczycy (Hashimoto), ułatwiająca utrzymanie prawidłowej i stałej wagi
  • dieta na dnę moczanową, eliminująca posiłki zawierające puryny, które są przyczyną odkładania się kryształków moczanu w stawach
  • dieta dla cierpiących na IBS (zespół jelita wrażliwego), łagodząca objawy choroby i pomagająca uniknąć jej dalszego rozwoju

Zachęcam do spróbowania!

Wystarczy kilka dni by poczuć dobroczynny wpływ zdrowego odżywiania!